Adoptuj si své zvířátko na farmě Wenet v Broumově

Pokud se Vám některá zvířátka u nás líbí a chtěli byste se stát jejich adoptivními rodiči, pak stačí vyplnit žádost, nebo si o ni můžete zažádat přímo na farmě, nebo na e-mail. Na základě Vámi vyplněné žádosti Vám zašleme adoptivní smlouvu, dle které vybrané zvířátko budete sponzorovat.

Adopce spočívá v tom, že si na farmě můžete vybrat jakékoliv zvířátko, kterému byste se chtěli stát „adoptivním rodičem“. Váš příspěvek pak bude použit pro chov zvířátek na farmě. Adopce trvá vždy rok a je možné ji vždy opakovaně prodloužit na další rok. Každý, kdo se stane adoptivním rodičem, a bude-li s tím souhlasit, pak bude takto uveden na Adopční desce na vyčleněném místě na farmě Wenet.

Částky adopce jsou rozděleny do dvou kategorií, první činí 1.500,- Kč až 6.000,- Kč a druhá činí 6.000,- Kč a více.

Jako odměnou Vám pro první kategorii bude poskytnuta volná vstupenka za každých 500,- Kč, tzn. že minimálně obdržíte tři volné vstupenky a maximálně dvanáct volných vstupenek + ke každé vstupence magnetku farmy. Pro druhou kategorii Vám bude poskytnuta odměna ve formě dvou ročních volných vstupenek, se kterými pak můžete během roku neomezeně zdarma navštívit naši farmu + čtyři magnetky farmy.

Pokud jste se rozhodli stát se adoptivním rodičem, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme a těšíme se na shledání u nás na farmě.


[]
1 Step 1

Přihláška k adopci zvířátka na farmě Wenet v Broumově

Údaje o adoptivním rodiči

Soukromá osoba

Firma

pick one!
pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

© 2019 Vytvořil Michael Bíreš