Adoptuj si své zvířátko na farmě Wenet v Broumově

Chov našich zvířátek můžete PODPOŘIT ADOPCÍ. Adopci také můžete věnovat jako DÁREK pro své nejbližší, kamarády a přátelé.

Na základě Vámi vyplněné žádosti Vám zašleme adoptivní smlouvu, dle které vybrané zvířátko budete sponzorovat. Váš příspěvek bude použit pro chov zvířátek na farmě. Adopce trvá rok a je možné ji vždy opakovaně prodloužit na další rok.

Adopce spočívá v tom, že si na farmě můžete vybrat jakékoliv zvířátko, kterému byste se chtěli stát „adoptivním rodičem“. Každý, kdo se stane adoptivním rodičem, bude uveden na adopční desce na vyčleněném místě na farmě Wenet.

Částky jednotlivých adopcí jsou uvedeny na celý rok a jsou rozděleny do dvou kategorií, první činí 500,- Kč až 5.000,- Kč a druhá činí 5.001,- Kč a více.

Pro každou adopci Vám bude zaslán Certifikát a jako odměnou Vám pro první kategorii budou za každé jednotlivé adoptované zvířátko poskytnuty dvě volné jednodenní vstupenky. Pro druhou kategorii Vám bude za každé jednotlivé adoptované zvířátko poskytnuta odměna ve formě volné roční vstupenky, se kterou pak můžete během roku neomezeně zdarma navštěvovat naši farmu. Roční vstupenka je vystavená na konkrétní jméno a je nepřenosná. Jednodenní vstupenky může jednorázově využít kdokoliv.

Pokud jste se rozhodli stát se adoptivním rodičem a vybrali jste jiné zvířátko, které na farmě chováme, ale není zde uvedeno, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme a těšíme se na shledání u nás na farmě.


© 2022 Vytvořil Michael Bíreš