FARMA WENET BROUMOV z.s.

Kladská 346
550 01 Broumov
IČO: 04102011
Spolkový rejstřík u KS v HK, č. L10164

Transparentní účet: 5931091329/0800

Telefon: +420 777 699 588 – Martin Weber
Telefon: +420 777 762 305 – Martin Netík
E-mail: wenet@seznam.cz

Kde nás najdete

Partneři

Navázali jsme kontakt s některými významnými partnery ve zdejším kraji. Jejich celoroční aktivity jsou ve zdejším kraji vyhledávané a velmi přínosné.

Okolí

Broumov a jeho okolí je specifické svou rozmanitou přírodou, nádhernými kopci, lesy. Každý kdo má rád přírodu a skály si určitě rád udělá výlet do Broumovských skal a na chatu Hvězda s kouzelným výhledem na Broumov, výlet do nedalekých Adršpašsko-Teplických skal či do skal na Ostaši, nebo na zříceninu hradu Bischofstein u Teplických skal.
Milovník historie zase rád zavítá do broumovského kláštera, kde lze shlédnout Turínské plátno, Vamberecké mumie, a jiné zajímavosti. Návštěvníkům by neměly ujít i místní kostely, které se mohou pyšnit, že vzešly z díla mistrů Dientzenhoferů, nejstarší dochovaný dřevěný kostel v Čechách kostel P. Marie v Broumově, broumovské náměstí s renesančními domy a starou radnicí, zrekonstruovaná hladomorna a jiné krásy Broumova.
Za zmínku také stojí Olivětínský pivovar, který si lze i prohlédnout a zkusit místní pivo. Nedaleko naši farmy je Polsko, které poskytne svým návštěvníkům k viděné mnohé zajímavosti, pevnosti, zámky a rozmanitou přírodu.
Nejbližší bazén je v Meziměstí, vzdálený od Broumova cca 15km. Pro zimní vyžití na lyžích je nedaleko Broumova lyžařská oblast Janovičky, s mnohými kopci a lyžařským vlekem.

Město Broumov
www.broumov-mesto.cz

Klášter v Broumově
www.klaster-broumov.cz

Broumovsko
www.broumovsko.cz

Adršpašské skály
www.adrspasskeskaly.cz

Teplické skály
www.teplickeskaly.com

Polsko – pevnost v Klodsku
www.twierdza.klodzko.pl

Polsko – zámek Ksiaz ve Walbrzychu
www.ksiaz.walbrzych.pl

Polsko – majestátní bazilika
www.wambierzyce.pl

Polsko – lázeňské město Kudowa Zdrój
www.kudowa.pl

Zoologické zahrady​

Jelikož považujeme zoologické zahrady nejen za velmi důležitá, ale zároveň i nádherná místa, která stojí za zhlédnutí, připravili jsme pro Vás seznam zoologických zahrad v České republice, na Slovensku a v Polsku. Čas strávený v těchto místech bude pro Vás určitě příjemným zážitkem

Česká republika

Slovensko

Polsko

© 2022 Vytvořil Michael Bíreš